Tegoroczne zadania – sprawdź czy potrafisz je rozwiązać

Data: 16.09.2024

Mentorzy gry „Cybertronu" po raz kolejny przygotowali zadania dla graczy o bardzo różnym poziomie trudności. Sprawdź czy umiesz je rozwiązać. Miłej zabawy i do zobaczenia za rok!

Twórcy zadań na rok 2024 przedstawiają listę repozytoriów, z których każde zawiera kod źródłowy, opis rozwiązania oraz prezentację. Wszystkie one wyjaśniają kroki, jakie należy podjąć, aby rozwiązać problemy zawarte w poszczególnych zadaniach.

Tegoroczne zadania znajdziesz w tym miejscu.

cybertron_2024_final-04.jpg

Organizatorami zawodów są Politechnika Wrocławska, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Wydział Informatyki i Telekomunikacji PWr oraz Wrocławskie Centrum Sieciowo-Superkomputerowe.

logotyp-umwd_nowy.jpg

Zadanie dofinansowane ze środków budżetu Samorządu Wojewodztwa Dolnośląśkiego