Wirtualna szkoła językowa od Unite!

Data: 02.02.2023

Czy wiesz, że studiując na PWr możesz jednocześnie uczyć się języka niemieckiego w TU Darmstadt, portugalskiego na Universidade de Lisboa albo rozwijać kompetencje oratorskie z Politecnico Di Torino? A wszystko to dzięki platformie Unite! Metacampus.

Wszystkie dziewięć uczelni należących do sieci Unite! na bieżąco ogłasza tam swoją ofertę wirtualnych kursów językowych, rozwijających kompetencje ogólne czy też komunikacyjne. Większość jest darmowa i pozwala za udział w nich zdobyć punkty ECTS. To świetna okazja, by w przystępny i wygodny sposób rozwijać swoje umiejętności i poszerzać grono znajomych o międzynarodowe kontakty.

Pełną ofertę dostępnych kursów znajdziesz tutaj.