„Akcja-Ankietyzacja” także we wrześniu!

Data: 20.09.2022

Spodobał Ci się jakiś kurs na studiach, ale nie zdążyłeś go ocenić? Masz zastrzeżenia do sposobu prowadzenia zajęć, ale nie zgłosiłeś swoich uwag? Nic straconego – jeszcze we wrześniu będzie można wziąć udział w ankietyzacji. Każdy głos ma znaczenie!

Akcja ankietyzacjaJeszcze do piątku studenci naszej uczelni mogą wziąć udział w „Akcji-Ankietyzacji”, ale jeśli nie zdążycie to nic straconego, bo będzie dogrywka, która rozpoczęła się 15 września.

Badanie polega na wypełnieniu ankiet dotyczących poszczególnych kursów i prowadzących. Otrzymane opinie pomogą w udoskonaleniu procesu nauczania na PWr.

W akcji może wziąć udział każdy student i studentka z PWr, niezależnie od wydziału i rocznika. To okazja, żeby wyrazić swoją opinię, także pozytywną na temat sposobu przekazywania wiedzy, formy i organizacji zajęć, a także zaangażowania naszych wykładowców. Wszystko po to, aby na Politechnice Wrocławskiej kształcenie przebiegało na najwyższym poziomie i zgodnie ze światowymi trendami.

Ankiety są w pełni anonimowe, a ich wypełnienie zajmuje kilka minut. Można to zrobić na dwa sposoby: za pośrednictwem zakładki oceny w systemie JSOS lub poprzez stronę ankietyzacja.pwr.edu.pl – tam też można śledzić przebieg akcji i mieć podgląd, ile ankiet zostało wypełnionych na konkretnym wydziale.

W trakcie zimowej ankietyzacji studenci wypełnili ponad 60 tys. formularzy. Najwięcej na Wydziałach Mechanicznym, Informatyki i Telekomunikacji oraz Chemicznym.

Nagrody dla wydziału

Po raz kolejny za udział w badaniu przewidziano nagrody. Rektor prof. Arkadiusz Wójs zdecydował o ufundowaniu dla pięciu najbardziej zaangażowanych wydziałów nagrody pieniężnej do wykorzystania na cele ogólne studentów. W puli jest 75 tysięcy złotych.

Dodatkową nagrodę – w postaci np. godzin dziekańskich lub wsparcia finansowego studenckich inicjatyw – może także przyznać dziekan wydziału.