Pomoc dla Magdaleny Regeńczuk – zbiórka na leczenie

Data: 02.04.2024

Data: 27.03.2024

4545fd359de0992b1a81398140360443.jpg

Pracująca na Wydziale Informatyki i Telekomunikacji Magdalena Regeńczuk uległa w 2023 r. wypadkowi. Aby wrócić do normalnej sprawności, potrzebuje kosztownej rehabilitacji. Zapraszamy do wsparcia naszej pracowniczki.

W grudniu 2023 r. Magda Regeńczuk uległa nieszczęśliwemu wypadkowi. W trakcie spaceru z psem upadła i złamała piszczel. Niestety leczenie szpitalne i kolejne zabiegi nie przyniosły poprawy. Obecnie (kwiecień 2023 r.) Magda ma niedowład kończyny. Aby wrócić do normalnej sprawności, potrzebuje długotrwałej i kosztownej rehabilitacji.

Zachęcamy do wsparcia pracowniczki naszego wydziału. Pieniądze można wpłacać na portalu zrzutka.pl. Zbiórka jest nadal otwarta.