Zaproszenie do udziału w Rajdzie Doktoranta 2024 – 17-19.05.2024

Data: 22.04.2024

Trwają zapisy na Rajd Doktoranta 2024, który odbędzie się w dniach 17–19 maja 2024 r. w Przesiece w ośrodku Zielona Gospoda. Podczas tego wydarzenia odbędzie się także Interdyscyplinarne Sympozjum Doktoranckie.

Zespół ds. koordynacji wydarzenia „Rajd Doktoranta 2024” zaprasza serdecznie do udziału w Rajdzie Doktoranta 2024.

Podczas tego wydarzenia odbędzie się także Interdyscyplinarne Sympozjum Doktoranckie, w trakcie którego uczestnicy będą mieć możliwość opowiedzieć o swoich zainteresowaniach naukowych i o tym, czego dotyczą ich badania w ramach rapid-fire presentations!

Cena rajdu to 200 zł. W cenę wliczony jest transport, nocleg oraz wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja).

Link do formularza zapisowego

Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie z wypełnieniem formularza! Zapisujcie się całą ekipą lub też solo, a nowy team na pewno znajdziecie na miejscu.

Wszystkie dodatkowe informacje umieszczane są na wydarzeniu na Facebooku.

Wszelkie zapytania dotyczące rajdu prosimy kierować na adres: rajd.doktoranta@pwr.edu.pl.