Pomagamy studentom i pracownikom z Ukrainy

Data: 01.03.2022

Na WIT studiuje 136 studentów z Ukrainy, z którymi jesteśmy w stałym kontakcie i staramy się ich wspierać nie tylko słowem ale i pomagać w rozwiązywaniu problemów, które nam zgłaszają.

Grafika

Nieobojętni pozostaja również studenci WIT, z których prawie 90 wyraziło gotowość do zaangażowania się na rzecz niesienie pomocy Ukraińcom. Wasze zaangażowanie jest budujące. Dziękujemy.

W tym trudnym czasie chcemy wyrazić wsparcie oraz solidarność z naszymi studentami i pracownikami pochodzącymi z Ukrainy. Jesteśmy poruszeni wojną, która toczy tuż za naszą granicą i zapewniamy o gotowości do pomocy.

Politechnika Wrocławska zgromadziła tutaj wszelkie potrzebne informacje, które mogą być przydatne zarowno studentom jak i pracownikom uczelni. Będziemy je aktualizować na bieżąco.

Jesteście częścią naszej wspólnoty akademickiej.

Obiecujemy wsparcie, troskę i pomoc.