Reprezentacja WIT na Gitarowym Rekordzie Guinnessa 2022

Data: 21.04.2022

Dziekan wydziału prof. Andrzej Kucharski zaprasza wszystkich gitarzystów: studentów, pracowników ale i miłośników dobrej zabawy (znajomość gry na gitarze nie jest konieczna) do udziału w Gitarowym Rekordzie Guinnessa 2022, który odbędzie się na wrocławskim Rynku 1 maja o 15:00.

Zdjęcie ludzi z gitarami

W tym roku wystawiamy WITowski zespół, który włączy się w próbę kolejnego pobicia Rekordu Guinnessa. Pierwsza próba już się odbyła. Czas na drugą!

Jeśli nie umiesz grać „Hey Joe” Jimiego Hendrixa, nie przejmuj się, nauczymy Cię.

Jeśli nie znasz chwytów, nie szkodzi, pokażemy.

Weź gitarę lub ukulele i przyjdź na próbę 28 kwietnia tj. w czwartek o godz. 14:00 do Technopolis.

Im nas więcej, tym lepiej. Dołącz do nas. Oprócz zabawy w dobrym towarzystwie, nauki gry na gitarze, czekają wydziałowe koszulki, bo na imprezie chcemy zadać szyku i być widoczni!

Gramy i bijemy rekord!

Zespół w składzie: Paula Sobok, ukulele, dr Bogumiła Hnatowska, gitara akustyczna, prof. Andrzej Kucharski, gitara basowa, prof. Paweł Wachel, gitara prowadząca.

A Ty na czym zagrasz?

Chęć udziału należy zgłaszać tutaj: promocja.wit@pwr.edu.pl

Zapraszamy.