Strategia PWr. Czas na spotkania ze społecznością uczelni!

Data: 24.01.2022

Prace nad przygotowaniem nowej Strategii Politechniki Wrocławskiej, trwają od czerwca 2021. Mają wyznaczyć najważniejsze cele i wyzwania stojące przed naszą uczelnią. Zostały już przeprowadzone m.in. badania obrazu uczelni wśród pracowników, studentów i doktorantów i analiza SWOT. Sformułowano także misję, wizję i wartości PWr.

Kolejnym etapem prac będą konsultacje i rozmowy z całą społecznością akademicką PWr. Spotkania powinny odpowiedzieć na pytanie: jakie inicjatywy i projekty strategiczne mają być realizowane na naszej uczelni, co pozwoli na ostateczne przygotowanie dokumentu Strategii, który zostanie zaprezentowany wiosną tego roku.

O szczegółach opowiadają: rektor PWr prof. Arkadiusz Wójs i dr hab. inż. Katarzyna Tworek, prof. uczelni, kierownik projektu opracowania strategii.