Wykładu online: SolvroTalk z Maciejem Gorywodą

Miejsce wydarzenia: online
Godzina: 17:00 - 19:00
Organizator: KN Solvro

kn_solvro_x_jetbrains.png18 października odbędzie się wykład online dla studentów SolvroTalk z Maciejem Gorywodą, inżynierem oprogramowania z firmy JetBrains i ambasadorem języka Scala. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 17:00 – 19:00 na platformie Zoom i będzie dotyczyło praktycznego wykorzystania Scali w programowaniu funkcyjnym.

Szczegóły wykładu

Wykład poprowadzi Maciej Gorywoda, który na co dzień pracuje jako inżynier oprogramowania w JetBrains oraz jest ambasadorem języka Scala. Jego bogate doświadczenie obejmuje pracę nad JetBrains IntelliJ Scala Plugin, co daje mu wyjątkową perspektywę na temat integracji Scali z narzędziami programistycznymi.

Plan wykładu

• Krótkie wprowadzenie do programowania funkcyjnego w Scali
  • Omówienie tworzenia projektu w Scali na praktycznym przykładzie
  • Sesja FAQ z prowadzącym, gdzie będziecie mogli zadać pytania

Dlaczego warto wziąć udział?

Wykład jest skierowany do wszystkich studentów zainteresowanych programowaniem funkcyjnym oraz nowoczesnymi językami programowania, takimi jak Scala. Spotkanie będzie doskonałą okazją do zdobycia praktycznej wiedzy, jak również do poznania narzędzi wspierających efektywne programowanie w Scali, takich jak JetBrains IntelliJ Scala Plugin.

Rejestracja

Spotkanie jest otwarte, jednak aby otrzymać link do wydarzenia, wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez formularz:

Formularz zapisowy: https://forms.gle/kh7GtgdbqRD7QZdPA

Link do wydarzenia na facebooku KN Solvro: https://fb.me/e/2q2QYqO2X