Naukowcy z WIT laureatami konkursu Secundus

Data: 23.04.2024

Grafika ilustracyjna

11 naukowców z WIT wyróżniono w piątej edycji konkursu Secundus. Posiadają oni największą sumą wartości punktowych w publikacjach, a w 2023 roku nie mieli ukończonych 40 lat i nie posiadali habilitacji. Łącznie wyróżniono 100 młodych naukowców z PWr.

Pod uwagę brane są artykuły opublikowane w 2023 r. w czasopismach naukowych i recenzowanych materiałach z międzynarodowych konferencji naukowych oraz monografie naukowe.

Szczególne wyróżnienia oraz nagrody w wysokości 10 tys. zł otrzymało trzynaście osób zajmujących pierwsze miejsce w grupie osób nagrodzonych w danej dyscyplinie naukowej, pozostałym laureatom przyznano kwotę 5 tys. zł.

Pierwsze miejsce w dziedzinie informatyka techniczna i telekomunikacja zajął dr inż. Jan Kocoń. Laureatami WIT zostali również: dr inż. Piotr Szymański, dr inż. Agata Kirjanów-Błażej, dr inż. Małgorzata Sulkowska, dr inż. Tomasz Szandała, dr inż. Jakub Lemiesz, dr Dominik Bojko, dr inż. Piotr Syga, mgr inż. Joanna Komorniczak, dr inż. Marcin Pietranik i dr inż. Piotr Bielak.

Pełna lista nagrodzonych za rok 2023 »

Poniżej prezentujemy dokonania trzynastu osób z poszczególnych dyscyplin naukowych prowadzonych na naszej uczelni, którze osiągnęły najlepsze wyniki w piątej edycji programu Secundus.

INFORMATYKA TECHNICZNA I TELEKOMUNIKACJA

ARCHITEKTURA I URBANISTYKA