Wystawca – Akademickie Stowarzyszenie Informatyczne

Data: 17.10.2023

Akademickie Stowarzyszenie Informatyczne tworzy grupa osób chcących doskonalić swoje umiejętności w różnych dziedzinach informatyki. Nasza organizacja wychodzi z założenia, że najlepszą metodą zdobywania wiedzy jest praca przy autentycznych praktycznych projektach.

asi-logo.jpgNie skupiamy się na jednej konkretnej dziedzinie programowania. Praktykujemy zarówno programowanie na platformy Windows, jak i te open source’owe, często z naciskiem na wieloplatformowość. W zależności od projektu, nasi członkowie zajmują się programowaniem wysokopoziomowym (aplikacje desktopowe, mobilne czy webowe) oraz programowaniem niskopoziomowym.

Dodatkowo staramy się dzielić naszą wiedzą z resztą uczelni poprzez organizowanie wykładów oraz warsztatów z wstępem dla każdego zainteresowanego. W ciągu semestru organizujemy Linux Academy – serię spotkań poświęconych różnym aspektom informatyki i tematom powiązanym z informatyką. Oprócz tego organizujemy wydarzenie Sesja Linuksowa – największą imprezę poświęconą open source w Polsce.

asi_zdjecie.jpgZapraszamy do naszego boksu na nasze wtorkowe spotkania – sala 1 w akademiku T-3.