Wystawca – Dział Współpracy Międzynarodowej

Data: 20.10.2023

Dział Współpracy Międzynarodowej promuje możliwości wyjazdów studentów na uczelnie partnerskie oraz przyjazdów na PWr w ramach realizowanych projektów. Wsparcie studentów obejmuje udzielanie informacji i porad, a także pomoc w pozyskaniu grantów i stypendiów.

dwm.jpg

Celem DWM na najbliższą przyszłość jest zacieśnianie współpracy z siecią uniwersytetów europejskich Unite!, do której Politechnika Wrocławska dołączyła w 2022 roku. Dział zajmuje się m.in. takimi sparwami, jak: wymiana międzynarodowa, szkoły letnie, rekrutacja cudzoziemców, programami międzynarodowymi np. Erasmus+, wyjazdami zagranicznymi naukowców z PWr oraz przyjazdami gości z zagranicy.