Wystawca – KN Kredek

Data: 19.10.2023

Koło Naukowe Kredek zrzesza studentów Politechniki Wrocławskiej pasjonujących się programowaniem aplikacji webowych i mobilnych. Naszą główną działalnością jest prowadzenie bezpłatnych, zaawansowanych kursów z programowania webowego.

kn_kredek.jpg Nieprzerwanie od 13 lat prowadzimy kurs CPC, w którym wzięło udział już ponad 1500 osób. Agenda kursu zmienia się tak, aby lepiej dopasować się do wymagań rynku. Aktualnie uczymy takich technologii, jak: .NET, React czy Git. Wszystkie osoby prowadzące zajęcia mają doświadczenie zawodowe w branży IT. Wielu kursantów znalazło pierwszą pracę niedługo po skończeniu tego kursu.

kredekzdjecie.jpgInną działalnością koła jest branie udziału w różnych imprezach programistycznych, takich jak hackathony czy ctfy oraz pomoc członkom koła w rozwijaniu ich prywatnych projektów.