Wystawca – PWr Solar Boat Team

Data: 20.10.2023

PWr Solar Boat Team to koło naukowe Politechniki Wrocławskiej, które projektuje, buduje i testuje łodzie zasilane energią słoneczną, działają w nim też studenci z Wydziału Informatyki i Telekomunikacji.

cropped-logo_pwr_sbt.png

Celem organizacji jest promowanie zrównoważonego rozwoju i ekologicznego podejścia do budowy łodzi oraz podnoszenie
świadomości na temat energii odnawialnej. Studenci biorą udział w prestiżowych międzynarodowych zawodach, rywalizując z zespołami z całego świata i prezentując innowacje.

pwr_solar_boat_team.jpg

Koło dzieli się na 5 sekcji, w których każdy znajdzie coś dla siebie:
– Dział PR,
– Dział Embedded,
– Dział Konstrukcji,
– Dział Power,
– Dział R&D.

Więcej informacji o kole PWr Solar Boat Team przeczytasz tutaj.