Wystawca – Szkoła Doktorska

Data: 19.10.2023

Szkoła Doktorska w dyscyplinie informatyka techniczna i telekomunikacja (ITiT) na PWr – z czym to się je?

W trakcie spotkania będzie możliwość zadania pytań dotyczących kształcenia w Szkole Doktorskiej PWr kierownikowi dyscypliny kształcenia ITiT – Radosławowi Michalskiemu. Przykładowo, pytania mogą dotyczyć zasadności podejmowania trudu kształcenia w Szkole Doktorskiej i realizacji doktoratu, sposobów poszukiwania opiekuna naukowego i tematu, rekrutacji do Szkoły Doktorskiej, przebiegu kształcenia, możliwości w trakcie i po doktoracie.
Istnieje także możliwość zadania pytań wcześniej, w szczególności jeśli są bardziej złożone – w tym celu prosimy o maila na adres rmi@pwr.edu.pl do końca piątku 20 października. W tym przypadku odpowiedź zostanie udzielona mailowo i w publicznie w trakcie DaWIT.
pwr-foto-rm.jpg
Dr hab. inż. Radosław Michalski jest pracownikiem Katedry Sztucznej Inteligencji na Wydziale Informatyki i Telekomunikacji oraz kierownikiem dyscypliny kształcenia informatyka techniczna i telekomunikacja w Szkole Doktorskiej Politechniki Wrocławskiej. Badawczo zajmuje się analizą sieci złożonych.