Konkurs dla studentów Circular Week 2024

Data: 02.07.2024

image001.jpgInstytut Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju, organizator międzynarodowego konkursu dla studentów „Circular transformation – Developing an industrial symbiosis strategy” zaprasza studentów do wzięcia udziału w konkursie. Konkurs odbywa się w ramach Circular Week 2024.

• Oficjalną stronę konkursu można znaleźć pod linkiem
  • Obowiązujący język: polski i angielski
  • Rejestracja: trwa do 31.07 (link do rejestracji)
  • Dla kogo: Studenci studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich (uczelnie polskie i zagraniczne)
  • Cel: Opracowanie kompleksowej strategii symbiozy przemysłowej, uwzględniającej innowacyjne rozwiązania, analizę rynku, plany wdrożenia oraz strategie marketingowe.
  • Zadanie: Opracowanie strategii symbiozy przemysłowej w formie prezentacji multimedialnej (maks. 35 slajdów) oraz opisu w formacie PDF (maks. 4 000 znaków).
  • Nagrody:
    Nagroda główna: 5 000 zł + możliwość zaprezentowania projektu podczas European Sustainability Congress
    II miejsce: 3 000 zł
    III miejsce: 2 000 zł

cw2024_konkurs_3_pol.jpgWśród Partnerów Konkursu znajduje się m.in. Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Politechnika Łódzka, Politechnika Śląska, Uniwersytet Łazarskiego, czy Akademia Leona Koźmińskiego.

Więcej informacji o całym wydarzeniu Circular Week można znaleźć tutaj.