Zespół badaczy z Katedry Sztucznej Inteligencji zaprasza do udziału w projekcie badawczym Emognition. Naukowcy z WIT badają jakie reakcje fizjologiczne i psychologiczne towarzyszą nam w trakcie przeżywanych emocji. Weź udział w badaniu, zostań częścią środowiska naukowego!
Na czym polega badanie? Otrzymujesz: telefon, smartwatch, fitband i opaskę EKG. Korzystasz z nich jak chcesz. Od czasu do czasu wypełniasz krótką ankietę w telefonie. Następnie dostajesz wynagrodzenie. Zespół Emognition bada w taki sposób relacje pomiędzy naszą fizjologią a przeżywanymi emocjami. Zbierane są np. dane dotyczące wysokości tętna podczas sytuacji wywołujących emocje. Badanie rozpoczyna się wizytą w laboratorium na PWr, w trakcie którego uczestnicy poznają zasady programu i dostają niezbędny sprzęt.
W tym miejscu znajduje się zaproszenie na badania i ogólne informacje. Można tam znaleźć cel badania, opis procedury badawczej, informacje o urządzeniach, ankiecie, pomiarach, zbieraniu danych, przeciwskazaniach, a także o szkoleniu wprowadzającym do badania, spotkaniu kończącym badanie, czasie trwania badania, wynagrodzeniu.
Zgłosić do badania można się w tym miejscu. Zainteresowana osoba musi wypełnić formularz. W odpowiednim czasie wykonany jest telefon do interesanta. Podczas rozmowy następuje krótkie objaśnienie procedury i celu, następnie umawiany jest termin spotkania wprowadzającego.
Każdego miesiąca (28 dni) w badaniu bierze udział max. 28 osób. Wymagana jest pełnoletność i polska narodowość (biegłość w języku polskim) oraz pozostanie w Polsce na czas trwania badania (związane jest to z warunkami ubezpieczenia). Wykluczane są osoby ze zdiagnozowanymi chorobami serca/układu naczyniowego oraz biorące leki psychotropowe.