„Projekt Absolwent – Twoja Nowa Praca”

Data: 21.11.2023

twoja_nowa_praca.png

„Projekt Absolwent – Twoja Nowa Praca” oferuje szereg rozwiązań: od wsparcia doradcy zawodowego i psychologa przy budowaniu ścieżki kariery i pewności siebie po wsparcie finansowe i zdobycie doświadczenia poprzez udział w szkoleniach i stażach.

Stowarzyszenie Twoje Nowe Możliwości od 15 lat zajmuje się wyrównywaniem szans osób niepełnosprawnych w zdobywaniu wykształcenia. Od samego początku organizujemy wyjazdy integracyjno-szkoleniowe, kursy językowe oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje studentów i absolwentów z niepełnosprawnością. Stowarzyszenie adaptuje podręczniki akademickie, tak aby były dostępne dla osób niedowidzących i niewidomych. Prowadzi również poradnictwo zawodowe, wsparcie psychologiczne dla kandydatów na studia, studentów i absolwentów.

Co zyskuje uczestnik projektu?

POMOC w byciu samodzielnym i niezależnym

WSPARCIE w rozwijaniu kompetencji studenta,

DORADZTWO wykwalifikowanych doradców zawodowych.

Jakie narzędzia może otrzymać?

DOFINANSOWANIE do 5000 zł na wybrane przez siebie szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje,

PŁATNE STAŻE w wybranych firmach i instytucjach,

WARSZTATY umiejętności miękkich,

dodatek MOTYWACYJNY do 600 zł na miesiąc.

Więcej o projekcie:

Film o projekcie na youtube

Dodatkowe informacje oraz formularz zapisu na stronie www