Pobij z nami Gitarowy Rekord Świata!

Data: 29.04.2024

grupowe.jpeg

Ponownie 1 maja wybieramy się na wrocławski Rynek, by mieć swój udział w pobiciu kolejnego rekordu świata i wspólnie zagrać Hey Joe! Chcesz zagrać z nami? Zgłoś się jak najszybciej!

W ubiegłym roku na wrocławskim Rynku zagrało 7961 gitarzystów. Rekord został pobity, a my ponownie mieliśmy w tym udział. W naszej reprezentacji liczącej ponad 60 osób, znaleźli się studenci oraz naukowcy WIT. Dołączyli do nas również chętni gitarzyści z innych wydziałów oraz po raz pierwszy uczniowe Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego PWr. Zobaczcie kulisy naszego wyjścia na Gitarowym Rekord Guinnessa 2023.

W tym roku chcemy pobić kolejny rekord i liczymy, że 1 maja 2024 roku na Rynek wybierzemy się w jeszcze większym gronie. Jeśli jesteś studentem lub pracownikiem WIT albo innego wydziału PWr, grasz na gitarze lub ukulele, zapraszamy Cię do wspólnego grania. Chcesz wspólnie z nami zagrać Hey Joe? Nie czekaj, zbieramy zgłoszenia pod adresem: promocja.wit@pwr.edu.pl.

Reprezentacja WIT z dziekanem prof. Andrzejem Kucharskim na czele spotyka się 1 maja pod Szermierzem przy Uniwersytecie Wrocławskim o 14:00. Prosimy aby wcześniej zarejestrować swój udział na stronie Gitarowego Rekordu Świata.