Ponownie pobiliśmy Gitarowy Rekord Guinnessa!

Data: 02.05.2023

Ponad 60 gitarzystów WIT z dziekanem prof. Andrzejem Kucharskim na czele oraz reprezentantami innych wydziałów PWr miało swój udział w pobiciu kolejnego Gitarowego Rekordu Guinnessa!

grupowe.jpeg1 maja na wrocławskim Rynku zagrało 7961 gitarzystów! Rekord został pobity, a my ponownie mieliśmy w tym udział. W naszej reprezentacji liczącej ponad 60 osób, znaleźli się studenci oraz naukowcy WIT. Dołączyli do nas również chętni gitarzyści z innych wydziałów Politechniki Wrocławskiej, a także po raz pierwszy uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego PWr.

Zobaczcie kulisy naszego wspólnego wyjścia na Gitarowy Rekord Guinnessa 2023.