Próba PWr przed Gitarowym Rekordem Guinnessa

Data: 26.04.2024
Miejsce wydarzenia: Budynek C-13, pod zegarem.
Organizator: WIT
Kontakt: promocja@wit.pwr.edu.pl

proba_guinness.jpgWydział Informatyki i Telekomunikacji oraz Leszek Cichoński, znany wrocławski gitarzysta zapraszają na wspólną próbę przed Gitarowym Rekordem Guinnessa na wrocławskim Rynku. Zapraszamy na próbę z gitarami w piątek, 26.04 o godz. 10:40 pod zegarem budynku C-13.

Próba gitarzystów z PWr i Leszka Cichońskiego, gitarzysty i organizatora Gitarowego Rekordu Guinnessa będzie poprzedzać wspólne wyjście na coroczne wydarzenie na wrocławskim Rynku. Studenci i pracownicy WIT z dziekanem prof. Andrzejem Kucharskim na czele ponownie wezmą udział w biciu Gitarowego Rekordu Guinnessa. Wydarzenie odbędzie się 1 maja.

grupowe.jpegW ubiegłym roku na wrocławskim Rynku zagrało 7961 gitarzystów. Rekord został pobity, a my ponownie mieliśmy w tym udział. W naszej reprezentacji liczącej ponad 60 osób, znaleźli się studenci oraz naukowcy WIT. Dołączyli do nas również chętni gitarzyści z innych wydziałów oraz po raz pierwszy uczniowe Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego PWr. Zobaczcie kulisy naszego wyjścia na Gitarowym Rekord Guinnessa 2023.

W tym roku chcemy pobić kolejny rekord i liczymy, że 1 maja 2024 roku na Rynek wybierzemy się w jeszcze większym gronie. Jeśli jesteś studentem lub pracownikiem WIT albo innego wydziału PWr, grasz na gitarze lub ukulele, zapraszamy Cię do wspólnego grania. Chcesz wspólnie z nami zagrać Hey Joe? Nie czekaj, zbieramy zgłoszenia pod adresem: promocja.wit@pwr.edu.pl.