Wystawca – KN Solvro

Data: 20.10.2023

Koło Naukowe Solvro zrzesza studentów pasjonujących się szeroko pojętym programowaniem. Głównymi filarami działania Solvro jest tworzenie aplikacji webowych, mobilnych oraz serwerowych, a także uczenie maszynowe i zarządzanie projektami. W Solvro swoje miejsce znajdą także studenci zainteresowani marketingiem i prowadzeniem mediów społecznościowych.

solvro.png

Koło Naukowe Solvro zostało założone w maju 2018 roku. Zrzesza studentów zainteresowanych tworzeniem aplikacji mobilnych i webowych. Organizuje się w zwinne zespoły, które tworzą oprogramowanie dla klientów zewnętrznych, a w trakcie pracy zdobywają praktyczne doświadczenie oraz poznają nowoczesne metody i technologie. Tryb pracy naszego Koła przypomina działanie Software House’u, dlatego lubimy nazywać się „Politechnicznym Software Housem”.

solvro.jpg

W Kole Naukowym Solvro skupiamy się na kilku płaszczyznach związanych z pracą w projektach IT:
-    aplikacje mobilne (zarówno natywnie na Android i iOS jak i te multiplatformowe),
-    aplikacje webowe,
-    aplikacje serwerowe (backend),
-    uczenie maszynowe,
-    zarządzanie projektami.
Ponadto członkowie Solvro prowadzą także Social Media i zajmują się marketingiem koła naukowego.

Więcej informacji o Kole Naukowym Solvro przeczytasz tutaj.