Wystawca – KN White Hats

Data: 24.10.2022

W Kole Naukowym White Hats – jako jedyni na Politechnice Wrocławskiej – aktywnie zrzeszamy ludzi zafascynowanych cyberbezpieczeństwem.

logo.pngWzbogacamy program studiów o istotne aspekty bezpieczeństwa, nieporuszane na wykładach czy laboratoriach. Podchodzimy do edukacji szeroko, ucząc zarówno młodzież, jak i studentów. Dzielimy się wiedzą z obszarów: bezpieczeństwa sieci, bezpieczeństwa danych, kryptografii oraz ataków cybernetycznych.

Naszą misją jest nauka, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania naukowe pozwalały się rozwiać nie tylko członkom naszego koła, ale całej społeczności Politechniki Wrocławskiej. W tym celu stworzyliśmy takie projekty, jak:

• Malwarelab – środowisko do analizowania szkodliwego oprogramowania,
  • Kurs Pentestera – dwusemestralny, praktyczny program, podstawowych zagadnień z testów penetracyjnych; organizowany na dwóch poziomach trudności,
  • Bezpieczeństwo po Godzinach – comiesięczny, otwarty cykl spotkań, na których prelegenci ze świata IT opowiadają o bezpieczeństwie,
  • Turniej Break the Syntax – autorski, międzynarodowy turniej Capture the Flag organizowany w formie hybrydowej.

white_hats-05.jpgNa naszym stoisku podczas Dni aktywności WIT znajdziecie materiały edukacyjne, animowaną prezentację na temat faktów i mitów bankowości elektronicznej oraz interaktywny test phishigowy.

Przygotowaliśmy też dla Was wyzwanie. Zorganizujcie się w drużyny, maksymalnie 3-osobowe. Zapraszamy!