Wystawca – Dziekanat WIT

Data: 21.11.2022

Dziekanat jest pierwszym miejscem, do którego zgłaszają się studenci. Naszym zadaniem jest wsparcie administracyjne studentów i prowadzących, aby jak największa liczba studentów stała się absolwentami, jednocześnie dbając o to, aby wszystko odbyło się w zgodzie z obowiązującymi uregulowaniami prawnymi.

dziekanat.jpgW dziekanacie znajduje się dokumentacja związana z przebiegiem studiów każdego studenta. Pomagamy studentom w zakresie wydawania zaświadczeń potwierdzających status studenta i raportów poświadczających uzyskane efekty uczenia się, procedujemy między innymi rozliczanie kolejnych etapów studiów aż do dyplomowania, a także przeniesienia, uznania dorobków, urlopy, skreślenia, wznowienia.