Wystawca – KN EKA.NET

Data: 25.10.2022

EKA.NET to koło naukowe zrzeszające programistów .NET oraz pasjonatów technologii firmy Microsoft.

ekanet_logo.jpgGłównym obszarem działalności naszej organizacji jest popularyzacja wiedzy na temat platformy .NET, chmury Azure oraz wspieranie studentów wiążących swoją przyszłość zawodową ze wspomnianymi technologiami. Chcemy pokazywać, że kariera w IT to nie tylko programowanie, a cała związana z nim gama wydarzeń.

Organizujemy warsztaty, kursy programowania i hackathony we współpracy z partnerskimi firmami, podczas których można nie tylko rozwinąć swoje umiejętności programistyczne, ale również nawiązać nowe kontakty z innymi programistami. Wydarzenia te są również niepowtarzalną okazją do poznania przyszłych pracodawców.

ekadotnet.jpg

Naszą najważniejszą inicjatywą jest coroczna konferencja programistyczna „IT Academic Day”, czyli całodniowe wydarzenie z autorskimi prelekcjami oraz konkursami. Jest to również okazja do bliższego poznania wrocławskich firm związanych z platformą .NET, a to wszystko w inspirującym towarzystwie i świetnej atmosferze!