Wystawca – KN JavaTech

Data: 27.10.2022

Koło Naukowe JavaTech International jest klubem studenckim dla każdego, kto chciałby się nauczyć podstaw lub bardziej zaawansowanych tematów związanych z IT – nie tylko w Javie. Jesteśmy też dumni z tego, że jesteśmy kołem wielonarodowym i wielojęzykowym, co nie jest aż tak popularne na naszej uczelni. JavaTech jest prowadzone głównie w języku angielskim, tak aby nikt nie poczuł się wykluczony.

javatech_logo.pngW poprzednich latach JavaTech współpracowało z wieloma firmami z branży technologicznej, które zapewniły studentom wiedzę, doświadczenie oraz płatne praktyki. My, jak i nasi poprzednicy, byliśmy w stanie pracować nad projektami, które były świetnymi okazjami do nauki, możliwościami do zmieniania naszych pomysłów w rzeczywistość oraz przydały się innym.

Obecnie razem z firmą z branży IT pracujemy nad projektem. Nazywa się PoMOCNO i jest to zaawansowany asystent imigranta. Posiadamy również inne projekty, które są niemal gotowe do rozpoczęcia, jednak potrzebujemy więcej studentów chętnych do dołączenia do naszego koła, abyśmy byli w stanie je rozwinąć.

javatech_group_picture_sem_v.png
Naszym celem jest stworzenie miejsca dla studentów zainteresowanych światem IT, gdzie będą czuć się bezpiecznie i komfortowo, aby móc się uczyć i rozwijać. Planujemy zapewnić darmową i dostępną pomoc od nas samych – ludzi, którzy wiedzą, jak to jest zmagać się z trudnościami na początku przygody z IT. Ponadto JavaTech się adaptuje.Nowicjuszom programowania gwarantujemy wolne od stresu środowisko, aby mogli rozwijać swoje umiejętności. Doświadczonym studentom gwarantujemy szansę na zdobycie doświadczenia praktycznego w tworzeniu projektów. Oprócz naszego głównego projektu – PoMOCNO mamy też inne projekty, które tylko czekają na ludzi chętnych je rozwijać, aby mogły stać się rzeczywistością.

Nieważne, czy nie wiesz nic o programowaniu i chcesz się o nim dowiedzieć więcej, czy znasz Python’a, C++ albo JavaScript perfekcyjnie. Wszyscy jesteście mile widziani.