Wystawca – KN TK Games

Data: 04.11.2022

Jesteśmy TK Games – kołem naukowym twórców gier! Nasza główna aktywność uczelniana to zajęcia związane z gamedevem.

tk_games_logo.pngOrganizujemy kursy dotyczące wybranych gałęzi gamedevu – np. programowania w Unity lub Unrealu; grafiki 2D i 3D czy Game Design. Zachęcamy ludzi do tworzenia własnych gier.

Dodatkowo jako koło bardzo często pojawiamy się na różnych imprezach takich, jak: Pyrkon, PGA, DAS, Dni Fantastyki we Wrocławiu itp., na których macie okazję zaprezentować swoje gry, jeśli jakieś robicie. Możecie też tam lub po prostu z nami być/pochodzić/pomóc.

tk_games.pngOrganizujemy też własny Game Jam, podczas którego można poznać innych ludzi z branży, zdobyć pierwsze kontakty lub nawet pracę.