Wystawca – Samorząd Studencki WIT

Data: 16.11.2022

Jesteśmy Wydziałową Radą Samorządu Studenckiego Wydziału Informatyki i Telekomunikacji. Jako ekipa współpracujących studentów chcemy, żeby studia nie były tylko okresem nauki, ale też ciekawym czasem zabawy, integracji oraz odkrywania nowych możliwości.

samorzad_studencki_logo.jpg

Naszą główną misją jest urozmaicenie życia na uczelni poprzez organizację przeróżnych wydarzeń, takich jak jesienne i wiosenne rajdy, bal inżyniera, turnieje esportowe oraz wiele innych. Do naszych obowiązków należy również nawiązywanie współpracy z zewnętrznymi firmami oraz szeroko pojęta promocja wydziału.

2_zdjecie_ludzi_z_samorzadu_wita.jpgJako Samorząd jesteśmy też głównym mediatorem między studentami a pracownikami naukowymi i władzami wydziału i uczelni. Nasze działania, takie jak ankietyzacja, mają na celu ciągłe usprawnianie sposobu studiowania, jak i unowocześnianie materiału dydaktycznego.