Głosuj na nasze projekty nr 11 i 12 – restaurację sali kinowej DKF i infrastruktura rowerowa

Data: 31.05.2022

Zapraszamy do głosowania w konkursie Polytechnica Nova na nasze wydziałowe projekty nr 11 i 12, czyli restauracja historycznej sali kinowej DKF "Politechnika: w gmachu głównym PWr.  Glosowanie trwa do 3 czerwca. Zachęcamy do oddania głosu na projekt WIT.

grafika

Swoje wsparcie można okazać wybranemu lub każdemu z 15 finałowych projektów. Wystarczy, że postawicie obok niego X.
Zachęcamy do głosowania na NASZ projekt nr 11!

Głosować można tutaj:

Projekt nr 11

Wiecej o projekcie tutaj:

i tutaj:

grafika