Informacja dla studentów

Data: 20.09.2021

Szanowni Państwo,

informujemy, że zgodnie z zarządzeniem JM Rektora został powołany Wydział Informatyki i Telekomunikacji, a Państwo z dniem 15 września 2021 roku staliście się jego studentami. Informacje dla Was szukajcie w zakładce Studenci, czyli tutaj

Zdjęcie studentki z laptopemCelem powstania Wydziału Informatyki i Telekomunikacji (WIT) jest zgromadzenie studentów i pracowników z dyscypliny Informatyka techniczna i telekomunikacja pod jednym dachem. Tym samym na WIT powitamy studentów z Wydziału Elektroniki, Wydziału Informatyki i Zarządzania oraz Wydziału Podstawowych Problemów Techniki.

Liczymy na Państwa wsparcie w trudnym procesie ujednolicania procedur, abyśmy wspólnie dążyli do osiągnięcia jak najlepszych efektów.

Zapraszamy na stronę Wydziału https://wit.pwr.edu.pl/, na której sukcesywnie będziemy zamieszczać decyzje dziekana i prodziekanów oraz niezbędne informacje i aktualności.

Życząc Państwu wszelkiej pomyślności i powodzenia nie tylko na studiach pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Pracownicy dziekanatu Wydziału Informatyki i Telekomunikacji