Dni aktywności WIT – wyniki konkursu AKTUALIZACJA

Data: 15.02.2023

I Dni aktywności WIT za nami, czyli spotkania z kołami naukowymi WIT i organizacjami PWr. Studenci odwiedzili stoiska, wielu zapisało się do kół naukowych, a także zawarli znajomości, które w przyszłości będą skutkować współpracą z organizacjami PWr.

dni_aktywnosci_wit_logo.jpg

Jednak największym zainteresowaniem cieszył się koncert WITelsów w składzie: prof. Andrzej Kucharski, gitara basowa, prof. Paweł Wachel, prodziekan ds. studenckich, gitara elektryczna, prof. Tomasz Kajdanowicz, kierownik Katedry Sztucznej Inteligencji, gitara elektryczna, dr inż. Marek Kopel, perkusista oraz Paula Sobok z sekretariatu dziekana, wokal.

witelsi_mniejsi.jpgKoncert zgromadził tłumy studentów, a nawet prof. Arkadiusz Wójs, rektor Politechniki Wrocławskiej, znany z zamiłowania do muzyki, zwłaszcza poważnej, wpadł posłuchać koncertu.

Wielu z odwiedzających studentów zbierało pieczątki, aby wziąć udział w losowaniu nagród dla najaktywniejszego studenta DaWIT. Tuż po zakończeniu wydarzenia prof. Andrzej Kucharski, dziekan WIT wylosował trzy nagrody:

1. Bezprzewodowe słuchawki Marshall Major IV, plecak WIT, smycz oraz nakładkę na kamerę wygrał/ła student/ka z numerem indeksu 264504
2. YubiKeya, plecaka WIT, smyczy i nakładki na kamerę zdobył/ła student/ka o numerze indeksu 272678
3. Bluzę PWr wylosował student, którego numeru nie podajemy, bowiem uczestniczył w losowaniu i nagrodę odebrał tuż po nim.
Z kolei dwa koła naukowe otrzymały wyróżnienia w postaci roll upu, który w ramach promocji zostanie dla nich stworzony i sfinansowany przez prodziekana WIT.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w II Dniach aktywności WIT, które odbędą się za rok. Wyróżnionych studentów i koła naukowe prosimy o kontakt z Działem Promocji i Kontaktów z Interesariuszami.

Natomiast wszystkich naszych pracowników, studentów, koła naukowe i organizacje PWr już dzisiaj zapraszamy bardzo serdecznie na II Dni aktywności WIT, które odbędą się za rok. Obserwujcie naszą zakładkę DaWIT, aby być na bieżąco!
Dziękujemy za Waszą obecność!

Swoje stoiska dla Was przygotowali:

Wystawcy opowiadali o swojej działalności oraz przygotowali dla studentów wiele konkursów, wyzwań, cennych informacji, ale też gadżety.

Konkurs dziekanatu

Konkurs „Ukryta prawda”, który rozwinął umiejętności tak przydatne dla studentów Politechniki. Zwycięzcą konkursu został Marek Sawicki podając najbliższą poprawną liczbę cukierków w naczyniu

2.jpg1.jpg4.jpg

W konkursie „Dlaczego ja” aż trzech studentów zostało docenionych za najciekawsze uzasadnieni podania o Kartę VIP. Zwycięzcami zostali:

Krzysztof Kostanecki, Mikołaj Kos, Oliwier Kostrzewski

Komisja postanowiła także docenić studentów, którzy spełnili pozostałe wymagania konkursowe słodkim upominkiem. Nagrody pocieszenia zostali nagrodzenia: Anna Sidor, Michał Kaszowski, Szczepan Markowski, Piotr Wyrostek oraz Aliaksei Lapachuk.

Konkurs „Trudne sprawy” sprawił, że komisja konkursowa była pod wielkim wrażeniem kreatywności studentów. Postanowiono nagrodzić aż dwa zespoły:

5.jpg

Studenci kierunku TAI: Krzysztof Ragan, Andrii Sonsiadlo, Maciej Pająk, Krzysztof Szymaniak, Marek Passon

6.jpg

Studenci kierunku CBA: Jakub Szczepański, Karol Słomczyński, Maciej Sokołowski, Igor Kołek, Filip Przerwa, Piotr Kubicki , Adrian Lewek, Dominik Szczepek

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Na koniec nasz zespół WITelsi wraz ze studentami zaśpiewali...

ulotka_a5_dawiti_pl_jpg.jpg

Więcej informacji o wystawcach i imprezie znajdziecie tutaj.

Do zobaczenia za rok!

Za zdjęcia stoisk dziękujemy Wystawcom.