Wystawca – KN Solvro

Data: 15.10.2024

Koło Naukowe Solvro to koło naukowe dla pasjonatów programowania i nowych technologii. Studenci angażują się w różnorodne projekty, rozwijając swoje umiejętności w takich obszarach jak frontend, backend czy mobile development!

logo_kn_solvro.png

Koło oferuje aktywną sekcję Machine Learning, a także daje przestrzeń do rozwoju w dziedzinach grafiki komputerowej i zarządzania mediami społecznościowymi. KN Solvro to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie! Jesteśmy Politechnicznym SoftwareHousem i otwieramy drzwi do świata IT!

kn_solvro_grupowe.png

O niedawnym sukcesie KN Solvro przeczytasz tutaj.