II Dni aktywności WIT

Data: 30.11.2023

Zapraszamy na II Dni aktywności WIT, które odbędą się 24 października 2023. Podczas wydarzenia będziecie mieli okazję spotkać się z kołami naukowymi WIT oraz studenckimi organizacjami PWr. Będzie też koncert WITelsów i wspólne tańczenie belgijki. Widzimy się!

wydarzeniefb_2048x1072_dni_aktywnosci_studenckiej_dawit.pngPodczas wydarzenia będzie można odwiedzić stoiska przygotowane przez m.in. koła naukowe WIT (BioMedical AI, CyberTech, KN Neuron, EKA.NET, Traf-Barak, KN Kredek, TK Games, Niezawodność i bezpieczeństwo systemów informatycznych, White Hats, Breadboard Computing, Coffee Break, WMS_DEV, Solvro, Wireless Group, Solar Boat Team), Samorząd WITa, Dziekanat WITa, Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości, Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej, Szkoła Doktorska PWr, Unite!, Dział Współpracy Międzynarodowej czy Zespół ds. polityki równościowej uczelni. Wystawcy opowiedzą o swojej działalności i zachęcą do aktywności w ramach organizacji.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:00 i zakończy się o 14:00 – losowaniem 10 bluz PWr dla najaktywniejszych na DaWIT studentów. Koniecznie zbierzcie jak największą liczbe pieczątek od wystawców, wpiszcie numer indeksu na ulotce i wrzućcie ją do urny na stanowisku Samorządu WITa w C-1 koło dziekanatu. Grono studentów i studentek z największą liczbą zdobytych pieczątek weźmie udział w losowaniu 10 szt. bluz PWr.

Ulotki są wciąż dostępne w budynku C-16 w punkcie informacyjnym lub w szatni budynku C-1.

dawit_pieczatka.png

Wystawcy będą na Was czekać w budynkach C-1, C-4, C-5, C-16. Informacja z lokalizacjami tegorocznych wystawców jest dostępna poniżej.

dawit_lokalizacje.png

W trakcie DaWIT ponownie zagrają WITelsi. Zespół w składzie: prof. Andrzej Kucharski, gitara basowa, prof. Paweł Wachel, gitara elektryczna, prof. Tomasz Kajdanowicz, gitara elektryczna, dr inż. Marek Kopel, perkusista i Paula Sobok, wokal, jest gotowy na dwa koncerty dla publiczności DaWIT. Koncerty odbędą się na parterze budynku C-1. Pierwszy o 10:45. Drugi o 12:45.
Z kolei zaraz po koncercie Samorząd WITa zaprasza na wspólne odtańczenie belgijki przed budynkiem C-1.

witelsi_bez_napisu_5.jpg