Dziekan WIT w Radzie ds. innowacji w szkolnictwie wyższym i nauce

Data: 16.10.2024

dziekan_rada_zdj_wspolne.jpgProf. Andrzej Kucharski, dziekan naszego wydziału został powołany do Rady ds. innowacji w szkolnictwie wyższym i nauce. Nominacje wręczyła wiceminister nauki Maria Mrówczyńska. Gratulujemy!

Jak informuje Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego do zadań Rady należy m.in.: identyfikacja i analiza problemów w zakresie polityki innowacyjności w obszarze szkolnictwa wyższego i nauki;  promowanie działań podejmowanych przez ministra w zakresie rozwoju innowacji w obszarze szkolnictwa wyższego i nauki.

Zdjęcie pochodzi z profilu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na Facebooku.