Głosujcie na nasz „Uśmiechnięty Dziekanat”!

Data: 03.06.2024

dziekanat_2024.jpgSamorząd Studencki PWr zaprasza do udziału w plebiscycie „Uśmiechnięty Dziekanat". Do 9 czerwca możecie ocenić swój dziekanat i przyczynić się do poprawy jego funkcjonowania. Na podstawie zebranych głosów wyróżniony zostanie najlepszy.

Plebiscyt ma na celu wyłonienie najbardziej przyjaznego, najbardziej pomocnego i najbardziej uśmiechniętego dziekanatu na PWr oraz zebrać opinię o działalności wszystkich dziekanatów. Zwycięzca zostanie ogłoszony podczas Gali Aktywności Studenckiej.

plakat_usmiechniety_dziekanat.pngAnkieta dla studentów jest dostępna pod linkiem. Głosujcie na nasz „Uśmiechnięty Dziekanat”!