Maturzysto, zapytaj studenta WIT!

Data: 17.06.2024

zapytaj_studenta_2024.jpgSamorząd WITa przygotował na FB grupę dla przyszłych studentów WIT, w której można zasięgnąć wiedzy na temat studiów na naszym wydziale. Można tam zadać dowolne pytania dotyczące rekrutacji i studiów. Zainteresowanych zachęcamy do śledzenia grupy i zadawania pytań.

W dedykowanej grupie na FB możecie znaleźć studentów ze wszystkich kierunków WIT. Odpowiedzą oni na nurtujące Was pytania, a dodatkowo będą publikować wskazówki, ważne informacje i przypominać o kluczowych terminach.

Dowiecie się, czym różnią się poszczególne kierunki, czego można się spodziewać po przyjęciu, jak wygląda mieszkanie w akademiku i czym podczas roku akademickiego żyje nasz wydział. Studenci podzielą się także swoimi opiniami i doświadczeniami. Grupę można znaleźć w tym miejscu.

Nabór dla kandydatów na I stopień studiów stacjonarnych trwa do 12 lipca. Wyniki zostaną ogłoszone 16 lipca. Drugi nabór na studia wystartuje 24 lipca, a trzecia i ostatnia rekrutacja uzupełniająca ruszy 9 września.

Szczegółowe informacje o kierunkach na WIT znajdziecie na naszej stronie w zakładce Kandydaci.