Nocne listowanie na PWr 2022

Data: 16.11.2022

Nocne listowanie, czyli wyjątkowe wydarzenie na Politechnice Wrocławskiej już w przyszłym tygodniu, od 21 do 26 listopada. Zapraszamy wszystkich do udziału.

GrafikaPolega ono na wieczorno-nocnym pisaniu listów do przedsiębiorstw z prośbą o wsparcie funduszu stypendialnego dla naszych najlepszych studentów z niepełnosprawnościami. To już szósta edycja tej akcji, tym razem w wersji hybrydowej – w formie wydarzenia na żywo w poniedziałek, 21 listopada od godziny 19.00 lub w kolejnych dniach w formie online. Serdecznie zapraszam do udziału w tym wydarzeniu, będzie to okazja do wyjątkowego spotkania i zrobienia razem czegoś dobrego. Więcej informacji oraz możliwość zapisania się na wydarzenie znajdą Państwo na stronie nocnelistowanie.pwr.edu.pl

Korzystając z okazji, chciałam Państwu przypomnieć o dostępnym na Politechnice Wrocławskiej wsparciu psychologicznym. Wszyscy pracownicy i studenci naszej uczelni mogą uzyskać profesjonalną, darmową i anonimową pomoc psychologiczną. Najprościej umówić się na konsultację przez aplikację. Istnieje możliwość skorzystania z takich konsultacji również w sytuacji, gdy doświadczają Państwo trudnej relacji ze studentem czy potrzebują mediacji. Pomoc psychologiczna dostępna jest również w języku angielskim. Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na stronie Centrum Konsultacji Psychologicznych i Mediacji PWr. Zachęcam, żeby o dostępnym wsparciu przypominać osobom, które mogą tego potrzebować.

Do zobaczenia podczas Nocnego Listowania!

prof. Katarzyna Jach, Pełnomocniczka Rektora ds. Osób z Niepełnosprawnościami

katarzyna.jach@pwr.edu.pl