Ruszyła rekrutacja! Wybierz kierunek na WIT!

Data: 05.06.2024

kampania_pwr_2024_linkedin1200x628.jpg

Na Wydziale Informatyki i Telekomunikacji przygotowaliśmy dla Was w sumie 1120 miejsc na 9 kierunkach studiów I stopnia. Zapraszamy na WIT we Wrocławiu oraz w filiach w Jeleniej Górze i Wałbrzychu.

W ubiegłym roku najbardziej popularnymi kierunkami wśród kandydatów okazały się Informatyka stosowana w języku angielskim i polskim. O jedno miejsce starało się tam odpowiednio 9 i 8 osób. Najwięcej zgłoszeń odnotował kierunek Informatyka stosowana (1045), Cyberbezpieczeństwo (1027) oraz Informatyka techniczna (890).

Na Wydziale Informatyki i Telekomunikacji PWr we Wrocławiu czeka na Was 1120 miejsc na 9 kierunkach na studiach I stopnia. Są to:

kampania_pwr_2024_stories1080x1920_v2.jpg

Również w filiach PWr w Jeleniej Górze i Wałbrzychu na studiach I stopnia, ale tylko na kierunku Informatyka techniczna, mamy dla Was po 60 miejsc.

Szczegółowe informacje o kierunkach na WIT znajdziesz na naszej stronie w zakładce Kandydaci.

Nie przegap terminów

Nabór dla kandydatów na I stopień studiów stacjonarnych potrwa do 12 lipca, a wyniki poznamy cztery dni później, czyli 16 lipca. Drugi nabór na studia wystartuje 24 lipca, a trzecia i ostatnia rekrutacja uzupełniająca ruszy 9 września.

Co nowego na PWr?

Łącznie na Politechnice Wrocławskiej na kandydatów czeka 7955 miejsc na 77 kierunkach studiach. W tym roku oferta PWr wzbogaciła się o pięć nowych kierunków. Na studiach pierwszego stopnia uruchomiona zostanie: logistyka przemysłowa. Z kolei na studiach magisterskich nowością są kierunki: Architektura w j. angielskim, Advanced Nano and Biomaterials – MONABIPHOT, Biosciences, Chemical Engineering and Technology.

Pełna lista kierunków oraz wszystkie niezbędne informacje znajdują się również na stronie rekrutacji