Studio magisterskie: spotkanie online dla kandydatów

Data: 17.01.2023

rekrutacja2023_studio.pngZapraszamy na spotkanie online ze studentami i wykładowcami PWr – na kanale uczelni na YouTube. Opowiedzą oni szczegółowo o ofercie studiów magisterskich. Część poświęcona kierunkom Wydziału Informatyki i Telekomunikacji rozpocznie się w środę, 25 stycznia o 11:05.

Studenci i wykładowcy wyjaśnią, czego spodziewać na poszczególnych kierunkach studiów magisterskich, czym różni się ich program od programu studiów inżynierskich i jakie perspektywy zatrudnienia będą mieć absolwenci.

Blok poświęcony kierunkom z Wydziału Informatyki i Telekomunikacji odbędzie się w środę 25 stycznia i zwieńczy drugi dzień spotkań Studia magisterskiego. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanale na YouTube uczelni lub w formie zapisanego tam później nagrania.

Kandydaci będą mogli zadawać pytania na czacie podczas spotkania online. Będą na nie odpowiadali pracownicy Działu Rekrutacji PWr, a wybrane pytania zostaną też zadane gościom Studia magisterskiego.

Zapraszamy wszystkich absolwentów I stopnia naszego wydziału:

• godz. 10.05 – Automatyka, elektronika i elektrotechnika
  • godz. 10.35 – Inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka
  • godz. 11.05 – Informatyka i telekomunikacja

Studio rozpocznie się już we wtorek, 24 stycznia. Odbędą się wtedy rozmowy o kierunkach z dziedzin:

• godz. 10.10 – Architektura i budownictwo
  • godz. 10.40 – Matematyka i fizyka
  • godz. 11.10 – Chemia i bionauka
  • godz. 11.40 – Zarządzanie
  • godz. 12.10 – Mechanika i robotyka

Awansuj na wyższy poziom. Do 9 lutego 2023 r. możesz przesłać swoje zgłoszenie w systemie rekrutacyjnym. Więcej informacji o studiach magisterskich na PWr znajdziesz na dedykowanej stronie internetowej.