Szymon Matyja nowym przewodniczącym Samorządu WITa

Data: 24.09.2024

szym_mat-24.jpgPoznaliśmy nowego przewodniczącego Samorządu WITa. Szymon Matyja, student II roku Informatycznych Systemów Automatyki, 1 września zastąpił na tym stanowisku Piotra Kozarzewskiego. Pomagać mu będą nowi wiceprzewodniczący: Piotr Dębicki i Iwo Chwiszczuk. Gratulujemy!

Nowy przewodniczący nie szczędził pochwał dla członków samorządu, nazywając ich zespołem pasjonatów. W czasie trwania swojej kadencji chciałby, aby wkład członków w funkcjonowanie Samorządu WITa był duży i satysfakcjonujący.

szym_mat-11.jpg– Przede wszystkim chcę zadbać o sprawne koordynowanie zadań i przepływ wiedzy. Mój wymarzony samorząd to przestrzeń, w której po zajęciach można zrobić coś niesamowitego, nauczyć się nowych rzeczy, pokazywać co jest dla nas ważne i miło spędzić czas w gronie przyjaciół. Wierzę, że jestem w stanie stworzyć taką atmosferę dla wszystkich samorządowców i każdego, kto do nas dołączy w tym roku – mówi nowy przewodniczący Samorządu WITa.

Nowymi wiceprzewodniczącymi zostali: Piotr Dębicki, Iwo Chwiszczuk. W skład Zarządu WRSS-u wejdą także członkowie prezydium oraz: Dominik Pokrzywa, Hanna Kuczyńska i Amelia Sroczyńska. Trzymamy kciuki za owocną współpracę!