Życzenia świąteczne

prof. Paweł Wachel

2_zdjecie_ludzi_z_samorzadu_wita.jpg

Czas zapomnieć o kolokwiach
I o sesji – choć na chwilę
Byście radość czuli co dnia
I ten rok spędzili mile!

Niech te święta będą dla Was czasem radości, spokoju, odpoczynku oraz bliskości. Oby atmosfera Bożego Narodzenia rozświetliła Wasze serca i umysły na cały nadchodzący rok, a prezenty pod choinką spełniły Wasze oczekiwania. Życzymy Wam również, abyście mieli siłę i odwagę, by spełniać swoje plany i marzenia w Nowym Roku.

Samorząd WITa

starostowie_2020.jpgKochani Studenci Wydziału Informatyki i Telekomunikacji Politechniki Wrocławskiej!

Życzymy Wam wszystkiego najlepszego w nadchodzących Świętach Bożego Narodzenia. Niech Święta przyniosą dużo zdrowia, pomyślności i radości. Życzmy sobie wzajemnie, aby w Nowym Roku wszystkie nasze marzenia i plany zostały zrealizowane. Niech Wasza edukacja przynosi satysfakcję, a osiągnięcia dają niezapomniane chwile!

Starostowie rocznika 2020
Na zdjęciu od lewej: Miłosz Woźniak (TIN), Maja Kaczmarek (TEL), Józef Koszel (TIN)

starostowie_2021.jpgZ okazji świąt chcemy głośno powiedzieć, czego życzymy wszystkim, którzy w pewnym momencie postanowili spleść swoje losy z murami naszej Politechniki. To właśnie te mury łączą naszą codzienność, dlatego pragniemy, by zawsze wypełniała je radość!

Życzymy więc:

Studentom – wytrwałości w dążeniu do celów akademickich i osobistych, szybkich zapisów, niespóźnionych autobusów, pozytywnych ocen i satysfakcji płynącej z nauki.

Pracownikom – spełnienia w zawodzie, wspaniałych osiągnięć badawczych, wyzwań pobudzających motywację do działania i radości z codziennych sukcesów. Każdego dnia przyczyniają się Państwo do szkolenia osób, które mogą zmienić świat!

A całej społeczności akademickiej życzymy wyjątkowych świąt, przez które znów uwierzymy, że dzwonki rozbrzmiewające cicho w wigilijną noc są przyczepione do pyszczków reniferów, a prezenty pod choinką i ślady roztopionego śniegu na posadzce to sprawka Świętego Mikołaja. Niech taka atmosfera trwa jak najdłużej, byśmy w Nowy Rok byli gotowi na wyzwania, jakie nam przyniesie.

Starostowie rocznika 2021
Na zdjęciu od lewej: Adam Zeid (INA), Łukasz Szwed (INS), Marta Boryczka (ITE), Dominik Molenda (ISA), Mikita Sakirko (IST), Bartłomiej Baut (CBE), Joanna Turkiewicz (CBE), Oliwier Kostrzewski (CBE), Maja Placek (IST), Adrian Matkowski (TIN), Piotr Kocia (INA)

starostowie_2022.jpgPierwszy śnieg już spadł i patrząc na wszystko wokół, nie sposób nie poczuć, że zbliża się ten magiczny czas ✨❄️

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia 🎄 Starostowie Pierwszego Roku WIT z niewyczerpanym entuzjazmem życzą Wam przede wszystkim odpoczynku od trudów studenckiej codzienności, wielu wyjątkowych chwil w gronie najbliższych, trafnych prezentów i najważniejsze – zdanej sesji po powrocie na uczelnię. 🎁

Niech ten świąteczny czas obfituje w upragniony (i z pewnością zasłużony) wypoczynek, by po powrocie zaliczenie kursów było wyłącznie formalnością.

Z najszczerszymi życzeniami,
Starostowie Pierwszego Roku 2022 ❣️
Na zdjęciu od lewej: Paulina Korus (ITE), Mateusz Głuchowski (ITE), Adrian Waśniewski (TEL), Jessica Izer (TIN), Jakub Morawiec (INS), Oskar Urbaniak (CBE), Iga Apanasewicz (CBE), Paulina Szulc (ISA), Adrian Goral (ISA), Igor Rogólski (TIN)