Dzień Otwarty na WIT już w najbliższy piątek!

Data: 03.04.2024

dzien_otwarty_wit.pngZapraszamy na Dzień Otwarty na WIT. Pomożemy Ci rozwiać wszystkie wątpliwości odnośnie rekrutacji, wyboru kierunku czy toku nauczania. Szykujemy dla Was ćwiczenia, wykłady i laboratoria, a także specjalne stoiska kierunków WIT, kół naukowych i Samorządu WITa. Wszystkie ważne informacje są dostępne w dedykowanej zakładce

Od godziny 09:00 będziemy na Was czekać w budynku C-1 oraz C-16 (Technopolis). W C-1 w sali 205 odbędzie się część wykładowa. W tym budynku spotkacie też Samorząd WITa, koła naukowe White Hats oraz BioMedical AI, a także naukowców, prowadzących zajęcia na kierunkach Telekomunikacja, Teleinformatyka, Inżynieria Systemów i Informatyczne Systemy Automatyki. O szczegółach opowiada Jakub Morawiec, student WIT, starosta II roku Inżynierii Systemów oraz działacz samorządowy w Samorządzie WITa:

W Technopolis czekamy na Was w laboratoriach oraz salach ćwiczeniowych. Na parterze znajdziecie stanowiska kierunkowe: Informatyki Stosowanej, Informatyki Technicznej, Informatyki Algorytmicznej oraz Cyberbezpieczeństwa. Na każdym piętrze znajdziecie coś ciekawego. Zadbają o to nie tylko nasi naukowcy, ale i studenci z kół naukowych Neuroinfomatyki „Neuron" oraz TK Games.

Na pierwszym piętrze C-16 znajdziecie również wystawę posterów studentów II roku studiów magisterskich na kierunku Informatyczne Systemy Automatyki. Wyniki ich badań zostaly zapisane w formie plakatów. Jaką tematykę poruszyli? Mamy Spotify, meteorologię, diemanty, rowery miejskie, a także zdrowie psychiczne. Przestrzeń przedstawia Jakub Morawiec:

Do zobaczenia na Dniu Otwartym WIT!

Znajdziecie nas w budynku C-1 i C-16. Na mapie Kampusu PWr szukajcie WItaj ;-)

Mapa Kampusu PWr