Za nami 2. Piknik WIT!

Data: 19.06.2024

piknik_wit_2024_kolaz.png2. Piknik WIT z udziałem pracowników naszego wydziału już za nami. Podczas imprezy 14 czerwca wręczono podziękowania członkom Rady Społecznej i laureatom konkursu Secundus. Było też grillowanie i koncert WITelsów. Wszystkim obecnym serdecznie dziękujemy.

Piknik składał się z części oficjalnej, artystycznej i rekreacyjnej. Dziekan WIT, prof. Andrzej Kucharski wręczył podziękowania dla członków Rady Społecznej kadencji 2021-2024, a wiceprezydent Wrocławia, Jakub Mazur nagrodził dyplomami laureatów konkursu Secundusów z naszego wydziału. Po wręczeniu podziękowań, na tarasie budynku H-14 czekał na gości grill.

Z kolei WITelsi zagrali w składzie: prof. Andrzej Kucharski, gitara basowa, dr inż. Marek Kopel, perkusja, Maciej Walczyński, puzon, prof. Tomasz Kajdanowicz, gitara elektryczna a także Jakub Kalecki, gitara elektryczna. W drugiej części koncertu do zespołu dołączyli również kolejni pracownicy wydziału zainteresowani wspólnym śpiewaniem.

Zdjęcia z pikniku są dostępne do pobrania w tym miejscu.

Do zobaczenia za rok!