WITelsi grają dla WOŚP! LICYTACJA!

Data: 23.01.2023

WITelsi, czyli zespół, który tworzą profesorowie z naszego wydziału z dziekanem prof. Andrzejem Kucharskim, na czele zagra Najmniejszy Koncert Świata dla WOŚP. Wydarzenie to już teraz można licytować. Zapraszamy!

witelsi_wit.png
WITelsi to band w składzie: prof. Andrzej Kucharski, gitara basowa, prof. Paweł Wachel, gitara elektryczna, prof. Tomasz Kajdanowicz, gitara elektryczna, dr inż. Marek Kopel, perkusista i Paula Sobok, wokal. Grupa zagra wkrótce z okazji kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który będzie już 29 stycznia.

W tym roku pieniądze będą zbierane pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na wyposażenie szpitali w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń. Umożliwi to lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami.

WITelsi zagrają razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Aby posłuchać, jak informatycy interpretują m.in. bluesowe standardy, trzeba wylicytować ich koncert. Zachęcamy Państwa do licytowania Najmniejszego Koncertu Świata. To będzie świetna okazja nie tylko, by posłuchać WITelsów, ale także by wesprzeć kolejną zbiórkę WOŚP.

Najmniejszy Koncert Świata można licytować tutaj.
Ważne – licytacja trwa do poniedziałku, 30 stycznia, do godziny 19.
Termin i miejsce koncertu do uzgodnienia po zakończeniu aukcji.