Złote odznaki PWr dla szczególnie zasłużonych pracowników WIT

Data: 11.04.2024

mk1_6704.jpg

W uznaniu zasług dla rozwoju naszej uczelni 39, w tym 12 z WIT, osób otrzymało Złote Odznaki PWr. Wyróżnienia wręczył, podczas specjalnej uroczystości w bud. H-14, rektor prof. Arkadiusz Wójs. Nadawane są szczególnie zasłużonym pracownikom Politechniki Wrocławskiej.

Zobacz wszystkie zdjęcia z wydarzenia

Laureaci i laureatki Złotej Odznaki Politechniki Wrocławskiej 2023:

mk1_6669.jpg

• dr inż. Tadeusz Głowacki (Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii)  (odznaka wręczona podczas gali 55-lecia wydziału w październiku 2023 r.)
  • dr inż. Anna Gogolewska (Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii) (odznaka wręczona podczas gali 55-lecia wydziału w październiku 2023 r.)
  • dr inż. Żaklina Konopacka (Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii) (odznaka wręczona podczas gali 55-lecia wydziału w październiku 2023 r.)
  • dr inż. Zbigniew Muszyński (Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii) (odznaka wręczona podczas gali 55-lecia wydziału w październiku 2023 r.)
  • mgr inż. Aurelia Plewa (Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii) (odznaka wręczona podczas gali 55-lecia wydziału w październiku 2023 r.)
  • mgr inż. Małgorzata Rakoczy (Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii) (odznaka wręczona podczas gali 55-lecia wydziału w październiku 2023 r.)
  • dr inż. Tomasz Grysiński, prof. uczelni (Wydział Podstawowych Problemów Techniki)
  • mgr inż. Monika Kaczmarz (Wydział Matematyki)
  • mgr Agnieszka Szymańska-Kwiecień (Wrocławskie Centrum Sieciowo-Superkomputerowe)
  • Elżbieta Sadowska (Wrocławskie Centrum Sieciowo-Superkomputerowe)
  • Małgorzata Kuziela (Biblioteka Politechniki Wrocławskiej)
  • Grażyna Mościcka (Biblioteka Politechniki Wrocławskiej).

Wyróżnienie, na wniosek Wydziału Mechanicznego, otrzymał także prof. Jerzy Merkisz z Politechniki Poznańskiej.